Je možné si lampiony nakombinovat, bude se počítat množstevní sleva?

Ano, lampiony můžete vybrat libovolně od každého druhu, je důležitý celkový součet.

Jak rychle po objednávce lampiony odesíláte?

Snažíme se odesílat zboží ihned, jak je to možné. Dobírku posíláme obratem a při platbě předem, jakmile jsou připsány peníze. PPL k nám jezdí v 11 h a lampiony vám doveze následující den. Českou poštou pak odesíláme kolem 16 h, ta doručí 85% zásilek také následující den. Před vánoci je situace (především v Praze) horší a PPL to někdy trvá dva dny, u České pošty nejsou vyjímkou tři dny a občas se to zadrhne ještě déle.

Je možné dodání do druhého dne?

Ano, připište prosím požadavek i do poznámky k objednávce. Pokud objednáte do 11h, pak můžeme ještě stihnout PPL, případně je možné poslat i Českou poštou jako obchodní balík s garancí doručení následující den, tam ale dopravné vychází na 180 Kč, posíláme tak jedině po konzultaci se zákazníkem.

Je možný i osobní odběr?

Samozřejmě. Nemáme klasický obchod, ale vždy se nějak domluvíme, většinou jsme schopní zboží předat i v „nestandardní“ hodiny. Stačí napsat třeba email nebo zavolat. Vše přichystáme a domluvíme se kdy a kde ;-)

Jak jsou lampiony štěstí baleny?

Menší objednávky (cca do 50 ks lampionů nebo luminaris) balíme většinou do průhledné stretch folie, větší pak do kartonové krabice. Lampiony štěstí umíme zabalit i do černé folie, aby příjemce na první pohled neodhalil obsah, stačí to připsat do poznámky k objednávce.

Jsou nějaké reklamace lampionů štěstí?

Lampiony prodáváme od roku 2009, párkrát se nám stalo, že jsme poslali něco špatně, jsme jen lidi. A také jsme se jako lidi domluvili na náhradě. Reklamace kvality lampionů nebo zničené zásilky dopravou zatím počítáme na prstech jedné ruky.

Máte nějaké tipy k vypouštění lampionů štěstí?

Nějaké tipy jsme popsali na stránce O lampionech štěstí. Určitě se do toho rychle dostanete. Pokud chcete oslnit na nějaké oslavě, doporučuji si před tím poslat cvičně jeden lampionek, ať můžete ostatní trochu poučit.

Chceme provést hromadné vypouštění lampionů štěstí, na co si dát pozor?

Záleží, jak moc hromadné to vypouštění bude. Pár desítek lampionů štěstí na oslavě nebude znamenat nějaké zvýšené bezpečnostní akce, stačí si dát pozor na stromy, elektrická vedení a dodržovat přibalené instrukce. Vypouštění stovek lampionů štěstí není tak časté, ale asi není od věci zavolat s informací na místní úřad a hasičský sbor a poučit účinkující o správném vypouštění.

Máte také otázku? Napište nám na email info@9b.cz